WhastApp Messenger

Mesajlaşma uygulamalarında zirveyi kimseye kaptırmayan WhatsApp hakkındaki yazımızı hemen okuyun...

WhatsApp, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma ve arama uygulaması.WhatsApp kullanan arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, çektiğiniz fotoğrafları ve videoları anlık olarak paylaşabilirsiniz, hem de hiçbir ücret ödemeden! Uygulamayı kullanmak için tek ihtiyaç duyduğunuz şey internet bağlantısıdır.Bu arada WhatsApp uygulamanın, mesajlaşama ve dosya gönderme alternatifleri dışında; bulunduğumuz konum ve dosya paylaşımı da yerine getirmemiz mümkün.

 

whatschat

 

WhatsApp Nasıl Kullanılır ?

Kayıt olurken sizdene GSM telefonu numaranız soracak, girin ve sonra numaranıza SMS ile gelen kodu girerek hattınızı doğrulayın. Cep telefonu rehberinizde bulunan bireyleri WhatsApp tarayarak, uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı listeleyecek. Listelenen arkadaşlarınızla anlık olarak artık sohbet edebilirsiniz.

Uygulama ile mesaj gönderirken karşı tarafın online olması da gerekmiyor. Tüm mesaj ve dosya göndermeyi offline modda yapabiliyorsunuz. Mesaj gönderilen kişi online olduğunda mesajları alıyor.

WhatsApp, iPhone dışında Blackberry, Nokia ve Android tabanlı telefonlarda kullanılabiliyor.

 

whasycht

 

WhatsApp Son Güncelleme

WhatsApp uygulamasının son sunduğu güncelleme ile artık durum paylaşma yani süreli olarak anlık fotoğraf paylaşma özelliği vardır.Bu güncellemeyle gelen yeni özellikleri keşfetmek için siz de WhatsApp’ı güncelleyin ve uygulamalar hakkında birçok yeni yazı için takipte kalın.

 

WhatsApp uygulamasını android cihazlara Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

WhatsApp uygulamasını IOS cihazlara Apple Store’dan indirmek için tıklayın.