LINE

52 ülkede bir numara olmuş Facebook ve WhatsApp karışımı LINE uygulamasını şimdi keşfedin...

LINE sadece hızlı ve güvenli bir şekilde mesajlaşmanıza yarayan değil, aynı zamanda ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapabileceğiniz bir akıllı telefon uygulamasıdır.Ayrıca oyun ve müzik gibi servislerin de tadını çıkarabilirsiniz.

Hepimizin bildiği üzere yoğun iş temposu, şehirleşme ve hızlanan yaşam bizleri dijital dünyada sosyalleşmeye yöneltiyor. Bu alanda bilindik sosyal medya kanallarının yanı sıra ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz sesli ve görüntülü arama gibi birçok hizmeti bir arada sunan mobil mesajlaşma platformları da öne çıkıyor. Aile bireylerinden arkadaşlara kadar hayatımızdaki herkesle her an paylaşımda bulunduğumuz bu platformlarda kullanıcıların dikkat ettiği en önemli özelliklerden biri de güvenlik sistemleri. Bu anlamda rakiplerinden ayrılan LINE’da kullanıcı bilgi ve görüşmeleri 3G, 4G ve Wi-Fi dahil tüm ağlarda şifreleniyor. Yani kesinlikle denemek için çekineceğiniz bir durum ortada yok.Biraz da uygulamayı nasıl kullanacağınızdan bahsedelim.

 

linephoto

 

LINE Nasıl Kullanılır ? 

LINE’da kendinize özel bir ID belirleyerek telefon numaranızı kimselere vermeden iletişim kurabilirsiniz. Sizi LINE ID’nizi kullanarak ekleyen kişiler telefon numaranızı göremezler. LINE ID’nizi belirlemek için Diğer/Daha Fazlası > Ayarlar > Profil menüsünü kullanabilirsiniz.

Telefon numaranıza sahip kişilerin LINE arkadaşları listesine otomatik olarak eklenmek istemiyorsanız “Başkalarının Eklemesine İzin Ver” seçeneğini kapatabilirsiniz. Böylece sizi sadece LINE ID’nizi paylaştığınız kişiler ekleyebilir.

Zaten başarısı ve güvenirliliği tescillenmiş olan uygulamayı denemenizi tabiki tavsiye ediyoruz.

 

LINE uygulamasını android cihazlara Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

LINE uygulamasını IOS cihazlara Apple Store’dan indirmek için tıklayın.