İnstagram

Instagram kendi fotoğraflarınızı ve videolarınızı arkadaşalarınızla paylaşmanıza imkan tanıyan bir sosyal medya platformudur

Instagram bütün dünya ile fotoğraf ve videolar paylaşabileceğin dünyanın önde gelen sosyal medya uygulamalarından biridir. Instagram üzerinde fotoğraf veya video paylaşabilir, hikaye özelliği ile bir süre sonra silinen içerikler oluşturabilir, mesajlaşabilir ya da görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Uygulamanın beğeni ve yorum özellikleri ise diğer kullanıcılarla etkileşime geçmenizi sağlıyor.

 

Instagram’da paylaştığınız fotoğrafların daha çok Instagram kullanıcısına ulaşabilmesi için hashtag özelliğini kullanabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraf veya videoyla ilgili konuyu temsil eden anahtar kelimelerin başına # işareti ekleyerek o hashtag ile paylaşılan fotoğrafların ve videoların arasına kendi fotoğrafınızı veya videonuzu da ekleyebiliyorsunuz. Örnek olarak köpeğinizin fotoğrafını paylaşırken açıklama bölümüne #dog veya #doglovers hashtagını ekleyebilir, fotoğrafınızın daha çok beğeni kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

isnta3lu%cc%88

 

 

Instagram özellikleri

  • Hikayenize 24 saat sonra kaybolacak fotoğraf ve videolar ekleyin ve yaratıcı araçlarla hikayenize hayat katın.
  • Direct ile arkadaşlarınıza mesaj gönderin. Akışta ve Hikayelerde gördükleriniz hakkında eğlenceli konuşmalar başlatın.
  • Profilinizde göstermek istediğiniz fotoğraf ve videoları akışınızda paylaşın.
  • En sevdiğiniz içerik üreticilerden daha uzun videolar için IGTV’ye göz atın.
  • Keşfet’teki yeni hesapların fotoğraf ve videolarından ilham alın.
  • Markaları ve küçük işletmeleri keşfedin ve kişisel tarzınızla alakalı ürünler satın alın.

 

Hadi siz de hemen Instagramın büyülü dünyasına dahil olun beğenileri toplamaya başlayın ?