Azar

30 milyondan fazla kullanıcı sayısı ile son zamanların en dikkat çekici görüntülü sohbet uygulamalarından biri olan Azar ile ilgili derlediğimiz yazımızı okuyun.

Azar uygulaması mobil cihazlarda kullanılan görüntülü sohbet uygulamasıdır. Ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde ister bulunduğunuz yere yakın kimseler ile arkadaşlık kurabilecek sohbetler edebileceksiniz isterseniz de dünyanın bir diğer ucundaki insanlarla da konuşabileceksiniz.Üstelik yabancılarla konuşurken yabancı dil bilmenize de gerek bulunmamaktadır. Zira uygulama sizlere anlık olarak çeviri imkanı da sunmaktadır. Dolayısıyla dil bilmeseniz dahi yabancılarla da anlaşabilirsiniz.

Bu uygulama birçok gelişmiş özelliği sizlere sunmaktadır. Bu özelliklerinin arasında öne çıkan en önemlilerinden birisi bölge ayarlayabilmektir. Azar sohbet programı sayesinde istediğiniz bölgeyi seçebilir ve buradaki kişilerle görüntülü konuşabilirsiniz.Bir diğer önemli özellik ise cinsiyet seçebilmektir. Azar video chat uygulaması ile birlikte sizler de konuşmak istediğiniz kişinin cinsiyetini seçebilirsiniz. Böylelikle isteğinize uygun olmayan tercihler ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olmayacaktır.

 

azarhesap

 

Azar Chat Nasıl Kullanılır?

Azar görüntülü konuşma uygulamasını kullanmak son derecede basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca azar görüntülü konuşma programını kullanmaya başlayabilir ve yeni arkadaşlıklara ve dostluklara yelken açabilirsiniz.

  1. Yapmanız gereken telefonunuza uygulamayı indirmektir.
  2. Programı indirdikten sonra çalıştırın ve programa bağlanacağınız platformu seçin. Sosyal medya hesaplarınız ile kayıt olabileceğiniz gibi mail adresinizi de kullanabilirsiniz.
  3. Programa bağlanacağınız platformu seçtikten sonra Azar uygulamasının size yönelttiği yaşınız, cinsiyetiniz, hobileriniz gibi alanları doldurun ve ekranı kaydırarak uygulamaya bağlanın. Program seçtiğiniz alanlara göre size en uygun eşleşmeleri yapacak ve potansiyel arkadaşlarınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Azar uygulamasını android cihazlara Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

Azar uygulamasını IOS cihazlara Apple Store’dan indirmek için tıklayın.